Twój butik

Najgorętsze trendy

Niebawem będą urodziny twojego szefa? Podaruj mu oryginalny podarunek

images
Zakup upominku dla przełożonego może być nie lada wyzwaniem. Z pewnością będziesz chciał go mile zaskoczyć, ale czasami ciężko jest wybrać coś niezwykłego, a zarazem stylowego. Warto jest postawić na nietuzinkowe pomysły, jakie na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, przez co dyrektor spojrzy na ciebie łaskawszym okiem, gdy będziesz prosić go o podwyżkę. Co wobec tego można kupić?

Paczki
Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio nadzwyczaj lubiane są podarunki związane z niezwykłymi doświadczeniami, które na długo zostawiają rewelacyjne wspomnienia. Zależnie od preferencji twojego szefa, możesz zafundować mu lot balonem, zwariowaną jazdę sportowym autem po właściwie przygotowanych do tego torach czy nurkowanie i poznawanie interesującego, wodnego świata. Dla zaciekawionych: http://pewex.pl/kategoria/185-zabawki-i-akcesoria/filtr-kategoria+Pluszaki_maskotki.html.

Pamiętaj, by upewnić się, że twój szef nie ma lęku wysokości albo nie boi się pływania, inaczej może się okazać, iż niespodzianka się zmarnuje albo będziesz zmuszony sam skorzystać z atrakcji, jaką dla niego precyzyjnie zaplanowałeś. Drugim wartym uwagi pomysłem na prezenty dla szefa są gadżety, jakie uprzyjemnią mu pracę. To między innymi kubki z przykuwającymi uwagę hasłami, kalendarze, tablice lub magnesy, na których da się nadrukować dowolnie wybraną grafikę. Czytaj więcej: podarunek dla szefa.

Gdy twój szef docenia luksusowe dodatki, dobrze jest pomyśleć nad eleganckimi upominkami alkoholowymi, m.in. nad stojakiem na butelkę wina, szklankami na whisky albo stylowo prezentującym się otwieraczem. Niniejsze upominki zawsze się przydadzą, także w pracy, gdy szef planuje przyjęcie wigilijne czy istotne spotkanie biznesowe, na które zaprasza poważanych klientów. Jeśli masz luźne stosunki z szefem i w zakładzie panuje naprawdę fajna atmosfera, możesz wybrać coś śmiesznego, np. nietuzinkowe pluszaki. Najlepiej, gdy są ręcznie wykonane i dzięki temu unikatowe.

prezent
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Liczą się również najlepszej jakości materiały, jakie sprawią, iż pluszak naprawdę zrobi wrażenie oraz nie będzie zwykłą maskotką, jaką można kupić w każdym sklepie. Musi się czymś odznaczać. Na prezenty dla szefa dobrze jest złożyć się z całą ekipą. Dzięki temu będziecie w stanie wybrać droższy upominek nie martwiąc się o koszty. A do tego zintegrujecie się poszukując ciekawego pomysłu i może zakup prezentów stanie się tradycją, nie jedynie dla szefa, lecz również dla każdego z pracowników.