Twój butik

Najgorętsze trendy

Wybierz golenie jak prawdziwy mężczyzna, czyli gdzie znaleźć najlepsze artykuły do golenia?

brzytwa
Filmowy bohater goli się tak jak robiono to kiedyś, czyli brzytwą. Jednak to nie chęć upodobniania się do gwiazd szklanego ekranu sprawia, że klasyczny sposób golenia jest ciągle mocno popularny wśród mężczyzn.

golenie
Autor: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com
Przedmioty jak miseczka do golenia albo brzytwa dovo (http://facetaria.pl/golenie-brzytwy-akcesoria-c-148_162.html) sprawiają, że wielu mężczyznom przeszywają dreszcze. Chłód srebra i ostrze na twarzy powodują, że ich zmysły wchodzą na najwyższe obroty. Skupienia sięga zenitu, Szczególnie na początku, kiedy to o zacięcie się jest najłatwiej. Esencją życia jest przeistoczenie zwykłych i rutynowych czynności w mały rytuał. W końcu golenie będzie czymś więcej niż tylko mechanicznie wykonywanym ruchem ręki.

W jakim miejscu kupimy najlepsze narzędzia?

W sklepach kupimy bardzo dużo dodatków do efektywnego golenia. Na pierwszy rzut oka ilość pozycji i rodzajów, chociażby pozornie zwykłej brzytwy, może przytłaczać. W życiu warto jest brać z niego tyle, ile jesteśmy w stanie. Bardzo podobnie sprawa wygląda z goleniem, tą normalną i rutynową dla wielu czynnością. Żeby dostać 100% należy zainwestować w wygodne wyroby, jedną z najlepszych firm jest taylor bond street. Ich oferta to nie jedynie akcesoria do golenia lecz także żele do ciała, perfumy oraz buty. Taylor bond street to połączenie sprawdzonych jak i przyjemnych dla ciała kosmetyków. Bardzo dobrym uzupełnieniem strony internetowej rzeczonej firmy są
golenie
Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com

porady, istotne dla początkujących, w jaki sposób należy golić się za pomocą brzytwy.

Postaw na nowość!

Aby utrzymać pracę mózgu na odpowiednim poziomie trzeba co pewien czas próbować nowych doświadczeń. Jedni skaczą na bungee, kolejni będą pływać, Ty natomiast zacznij od innego aczkolwiek również bardzo ekscytującego. Zrób to, o czym potajemnie marzy większość mężczyzn, niestety każdy jest w stanie się na to zdecydować. Standardowy zestaw to miseczka do golenia, brzytwa dovo i pianka – prawda, że to niewiele? A zmieni Twoje podejście na cały dzień.