Twój butik

Najgorętsze trendy

Wieczór panieński – co kupić przyszłej pannie młodej, aby nigdy nie zapomniała tej imprezy?

wieczór panieński
Każda panna młoda przeżywa wiele emocji – od szczęścia, aż po rozpacz, gdy nie wie, jak sobie z tym wszystkim poradzi. Przygotowywanie uroczystości ślubnych oraz wesela może faktycznie zmęczyć, toteż tak ważne jest, aby druhna zaplanowała wieczór panieński, w czasie jakiego panna młoda będzie mogła choć na chwilę oderwać się od zadań, które ma do wypełnienia. Koleżanki na niego zaproszone mogą zastanawiać się co podarować szczęśliwej narzeczonej? Zapewne przyda im się kilka propozycji.

Pierwszy bardzo popularny prezent na wieczór panieński to bielizna, naturalnie ta zmysłowa, najlepiej koronkowa.
http://www.prezentokracja.pl/prezenty/prezent-dla-dziewczyny
Autor: Tomi Nieminen
Źródło: http://www.flickr.com

Ma być właściwa na pierwszą noc z mężem. Nie może być tandetna, a zupełnie przeciwnie – ma być gustowna, wykonana z delikatnej, najlepszej jakości tkaniny. Taka bielizna raczej nie będzie niedroga, dlatego możemy się złożyć w kilka osób, by zredukować koszty. Druhna panny młodej raczej będzie się orientować, jaki rozmiar nosi, zatem nie powinno być z tym żadnego problemu. Drugim wielokrotnie wykorzystywanym współcześnie pomysłem jest sesja zdjęciowa.

Może być powiązana z zainteresowaniami panny młodej oraz mogą to być na przykład fotografie w stadninie koni lub na basenie. To też może być dobry pomysł na prezent na wieczór panieński (szukasz prezentu na wieczór panieński?). Jeżeli jednak zastanawiasz się nad czymś bardziej śmiałym i wiesz, że panna młoda lubi takie pomysły, możesz zaplanować sesję buduarową. Będzie nie tylko pamiątką dla niej, lecz również dla jej przyszłego męża, jaki może dostać zdjęcia w dniu ślubu – na pewno będzie zachwycony. Doskonałym pomysłem jest również karnet do SPA, by razem zadbać o swą urodę.

Pakiet masaży, maseczek oraz kąpieli błotnych jest czymś, czego pragnie każda kobieta, więc to prezent, co do którego nie należy mieć wątpliwości. Jeżeli zaś planujesz podarować coś śmiesznego, znakomity będzie T-shirt z uroczym napisem, na przykład „Genialna żona” – więcej tu, który już niebawem świętująca swój wyjątkowy dzień dziewczyna będzie mogła założyć podczas podróży poślubnej. Prezent dla dziewczyny, a raczej dla przyszłej panny młodej, musi być przemyślany. W końcu chcemy dać radość narzeczonej, która jest zdenerwowana przygotowaniami oraz potrzebuje momentu wytchnienia od tej całej organizacji wesela.