Twój butik

Najgorętsze trendy

Gdzie na wakacje?

Morze Bałtyckie, plaża
Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, co się z tym wiąże dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak zdecydować się na morze? Od lat toczą się dysputy czy lepiej nad Bałtyk czy wybrać plaże Adriatyku. Trudno rozstrzygnąć ten dylemat. Miałem przyjemność być w obu tych miejscach i uważam iż oba miejsca mają swoje plusy i minusy.

na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie sporą rolę w wyborze zagraniczna czy krajowa plaża mają nasze upodobania. Jeśli uwielbiamy się opalać i ogólnie rzecz biorąc jesteśmy gorącolubni lub też lubimy zabawić się w nurków, nie mamy wyboru, musimy się wybrać za granicę.

Jeśli natomiast interesuje nas odpoczynek z rodziną nad morzem Bałtyk jest znakomitym pomysłem. Na taki wyjazd naszym urwisom konieczne są japonki i klapki dla najmłodszych do chodzenia po plaży czy przy basenie. Oczywiście również niezbędnym jest kostium kąpielowy oraz akuratne nakrycie głowy.

Lecz nie jest to jedyny sposób spędzania urlopu. Świetną rzeczą jest także wypad nad rzekę z wędką. Dzieci z ochotą zabiorą się z nami. Będzie to być może dla naszych pociech dobra nauka cierpliwości. W tym przypadku bez wątpliwości przydatne mogą się okazać kalosze dla najmłodszych. Podobnie rzecz się przedstawia jeżelibyśmy się zdecydowali na wycieczkę do lasu z lornetą, aparatem oraz encyklopedią zwierząt. Również tam mogą być potrzebne naszym dzieciom kaloszki czy też mokasyny dla dzieci.

Dobrze zorganizowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci z całą pewnością będą fajnie wspominać w czasie długich zimowych wieczorów przy filiżance kakao i w cieplutkich dziecięcych kapciach.