Twój butik

Najgorętsze trendy

W jaki sposób być modnym mężczyzną tegorocznej jesieni?

Jesienna kolekcja House
Pewne znane nam powiedzenie głosi, że to nie odzież zdobi człowieka. Oczywiście, w pewnej mierze nie sposób nie zgodzić się z tą ponadczasową prawdą. Jednak dobry wygląd, zwłaszcza w obecnej, jesiennej porze może wywołać spory wzrost pewności siebie a także naszej atrakcyjności. Co ciekawe, o swój wygląd coraz entuzjastyczniej dbają ku szczęściu kobiet troszczą się mężczyźni.

Autor: Calamara
Trzeba natomiast przyznać, że kunszt odpowiedniego dostosowania ubioru do pory jesiennej wymaga istotnej wiedzy oraz sporej dawki kreatywności, wyjątkowo jeśli chodzi o modę męską. Tymczasem, już kilka sprytnych sztuczek może sprawić, że dzięki dobraniu modnych ubrań istotnie zyskamy na ogładzie.

Co w następstwie tego powinni zakładać mężczyźni w czasie jesiennym, by być atrakcyjnymi? Głównym i nieodzownym elementem odzieży męskiej (jeśli nie wiesz co na siebie ubrać, sprawdź: jego-styl.pl modna odzież męska), który nie wymaga wielkich nakładów pieniężnych jest szalik. Z jednej strony pełni on funkcję praktyczną – w zimne dni stanowi doskonałe zabezpieczenie przed małą temperaturą, która dominuje na zewnątrz, a z drugiej strony uwydatnia nasz styl. Jego kolorystyka powinna być zbliżona do kolorystyki okrycia wierzchniego. Odcień wprawdzie powinien być jaśniejszy, tak aby w dający się zauważyć sposób rozróżniał się od innych części naszej garderoby.

Jesienią obowiązkowo także musimy także zainwestować pieniądze w męski kardigan (tu znajdziesz: wybierz modny kardigan w jego-styl.pl) i modny płaszcz. Jest to obligatoryjny element szafy każdego silnego mężczyzny. Znakomicie nadaje się on także na dni chłodniejsze, kiedy to temperatura na polu nas nie rozpieszcza, jak i w dni cieplejsze. Odcień zakupionego przez nas płaszcza powinien być kategorycznie ciemny, praktycznie czarny, aczkolwiek kolory popielate podobnie cieszą się znaczącym zainteresowaniem mężczyzn w tym sezonie. Niezaprzeczalnie jednak musimy zatroszczyć się by płaszcz posiadał adekwatne wcięcia w talii, co w dużym stopniu zaakcentuje naszą sylwetkę.Koniecznym elementem naszego dziennego ubioru są podobnie buty. W sezonie jesiennym mężczyznom wyraźnie faworyzujemy sztyblety tudzież botki męskie. Nadają one charakteru oraz kreują niespotykany, osobisty styl, którego niestety tak często im brakuje.