Twój butik

Najgorętsze trendy

Na temat mody męskiej

images
Jeżeli chodzi o kwestie odzieży, bez wątpienia najczęściej mówi się o modzie damskiej. Moda dla mężczyzn to ciągle kwestia znajdująca się niejako na marginesie. Na dzień dzisiejszy jednak ta tendencja z wolna ulega odwróceniu. Znacznie częściej można usłyszeć o słynnych projektantach ubrań dla panów czy o pokazach mody dla mężczyzn. Nie od dziś zresztą kobiety patrzą na to, w co ubrany jest określony mężczyzna. Dawno minęły już czasy, kiedy ubranie miało być wyłącznie czyste i nieuszkodzone.

Obecnie do głosu dochodzi również sprawa mody, której podlegają wszelkie części odzienia – koszule dla panów, spodnie, jak również dodatki. Osobną kwestią są na przykład fryzury męskie, które również podlegają trendom. A jak wiadomo moda cały czas ewoluuje i mało ludzi potrafi faktycznie za nią nadążyć.

kalesony w domodi.plOdzież męska w sklepach sieciowych

Popularne sieciowe sklepy odzieżowe, jakie można spotkać we wszystkich galeriach handlowych, w zdecydowanej większości mają również asortyment dla mężczyzn. Należy jednak przyznać, że w porównaniu z ilością produktów damskich, kolekcje męskie wyglądają bardzo skromnie. Zwykle także w sieciach takich jak H&M czy Cubus (źródło – odzież męska xxl) kolekcja ubrań dla mężczyzn jest mało zróżnicowana pod względem cen. Stosunkowo podobnie kwestia przedstawia się w sklepach sieciowych oferujących buty. Trafić na najlepszą parę obuwia dla mężczyzny w dobrej cenie jest czasami niezwykle trudno. Ponadto w punktach tego rodzaju kobiety mogą kupić ubrania o charakterze bardziej wyjściowym. Mężczyźni z kolei w tym celu zazwyczaj muszą udać się do sklepu z garniturami i krawatami.

Bielizna męska

Można powiedzieć, że panowie generalnie przywiązują mniejszą wagę do wyglądu bielizny niż kobiety. Bielizna dla panów nie posiada zresztą niepotrzebnych ozdób i zazwyczaj najlepiej jest, jeżeli wykonana jest z miękkiej bawełnianej tkaniny. Na dzień dzisiejszy zdecydowana większość panów woli bokserki, podczas gdy jeszcze jakiś czas temu zdecydowanie prym wiodły slipy. Charakterystyczną częścią męskiej bielizny są kalesony – zobacz co znalazłem. Jest to bez wątpienia niezwykle potrzebny element, zwłaszcza w czasie ostrych zim, kiedy chroni przed chłodem. Panowie zakładają je pod spodnie, tak samo jak kobiety rajstopy.