Twój butik

Najgorętsze trendy

Ubiór bożonarodzeniowy dla mężczyzny nie musi być sztywny i przewidywalny. Zobacz jakie mamy propozycje

Koszula z garniturem
To często jest problem dla faceta – ubiór. Mówi się, że faceci mają łatwiej niż panie, gdyż ubiorą garnitur, który pasuje prawie zawsze, natomiast kobieta musi myśleć, co wybrać, aby było najbardziej optymalnie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu optymalny, co powinien wybrać mężczyzna?

renomowany producent
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest prawdą, że w okresie świątecznym zawsze trzeba prezentować wykwintnie. Takie konserwatywne zasady ubioru są bardzo uzasadnione, jak chodzi o ślub czy wyjście do teatru. W przypadku świąt bardziej od garnituru liczy się komfort. W tym okresie przecież w sumie najczęściej odpoczywamy lub mamy spotkania z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najbardziej korzystnie. Z drugiej strony być może każdego dnia jesteś zmuszony do noszenia garnituru, więc w święta marzysz o pewnej dozie swobody. Pamiętaj, możesz sobie na to pozwolić, bo nie tylko garnitur wrocław garnitury sprawi, iż będziesz się prezentował naprawdę wykwintnie. Chociaż więc twierdzi się, iż kobieta od nadmiaru odzieży ma gorzej, to i odzież męska jest w stanie sprawić wiele kłopotów.

Co powiesz na klasyczny zestaw koordynowany? To pomysł na właściwe połączenie odrobiny elegancji i luzu. Składa się na niego granatowa marynarka, wełniane spodnie i biała koszula. Jeśli chodzi o buty, to nie ma ustalonych norm, bo mogą być one czarne, lecz również brązowe czy wiśniowe. W takim stroju zawsze będziesz się prezentować niezwykle gustownie. Dodatkowo, to niezwykle ciekawa propozycja dla osób, które po raz pierwszy wybierają się na kolację do konkretnego miejsca, na przykład może to być kolacja z przyszłymi teściami. Świetną ofertą jest również nieformalna marynarka. Taki ubiór sprawi, że będziesz wyglądał elegancko, ale jednocześnie nie będziesz musiał ubierać tradycyjnej marynarki – zobacz więcej produktów.

Takie bowiem kroje wielu osobom wydają się po prostu zbyt sztywne. Wybierz coś mało oczywistego, na przykład oryginalną tkaninę, co umożliwi zachować smak klasyki, lecz i przemycić trochę nieoczywistego stylu. Koszula dobierz białą, zaś możesz pomyśleć o różnych dodatkach, jak mniej oficjalne krawaty. A co najważniejsze pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden obowiązujący strój, tak więc możesz eksperymentować, wiadomo jednak, że w granicach przyzwoitości, którą określa ważność tych świątecznych dni. Nie idź w drugą stronę, bo możesz stać się zbyt eksperymentalny, co akurat zupełnie nie będzie pasować do sytuacji.