Twój butik

Najgorętsze trendy

Tag Archive: stanik

stanik

Jakie mamy typy biustonoszy? Jak należy je dobierać, by pasowały jak najlepiej?

biustonosze
Niewiele ludzi zdaje sobie z tego sprawę, lecz jedynie parę procent pań potrafi dobrać właściwy rozmiar biustonosza. Tymczasem dobry stanik jest niezwykle ważny, gdyż wpływa na nasz komfort i to jak się czujemy. Zależnie od potrzeb może podkreślić kształty lub podtrzymywać biust. Jaki więc stanik zakupić? Jakie mamy typy oraz dla kogo się nadają? Bardotka, zwana także balkonetką, to stanik charakteryzujący się tym, że górna linia misek biegnie poziomo w poprzek biustu.

Współczesny sklep z bielizną damską i jego produkty

Bielizna
Wbrew pozorom odpowiednia bielizna to bardzo ważna część kobiecej garderoby. Oczywiście te części odzieży są w zasadzie stworzone do tego, by były ukryte pod strojem. Bardzo dużo pań jest jednak zdania, że jakość i wygląd bielizny którą noszą jest czynnikiem, który w dużym stopniu stanowi o ich poczuciu własnej wartości. Bielizna jest takim elementem, który w pierwszej kolejności musi być wygodny w użytkowaniu.

Erotyczna odzież to coś niesamowitego

bielizna damska
Seksowna bielizna jest w stanie spowodować, że nawet w związku, w którym ostatnimi czasy było chłodno, no niedobrze, wreszcie nadejdzie długo oczekiwane ocieplenie. Wiadoma sprawa: niekiedy nawet najseksowniejsze garsonki bądź biustonosze nie będą pomagać, ale w zasadzie to jest tak, iż nieco bardziej erotyczna bielizna to rewelacyjny zakup. Mężczyzna może takową kupić dla własnej kobiety, choć zapewne najczęściej to kobieta kupuje bieliznę samej sobie, tak po prostu.