Twój butik

Najgorętsze trendy

Specjalne wydarzenia zobowiązują do wyjątkowego ubioru

koszule
Istnieją takie uroczystości, na których panuje ścisły dress code oraz każdy musi się go dokładnie trzymać. Im istotniejszy jest bal na który się udajemy, tym bez wątpienia znaczniejsza jest gwarancja, że będzie na nim panował strój wieczorowy, który rządzi się swoimi prawami i który w pewnym stopniu pokazuje, czy umiemy zachować się odpowiednio do obowiązującej sytuacji. I o ile w niektórych przypadkach można nagiąć trochę zasady, to jednak tu z pewnością musimy się mocno trzymać wytycznych.

Sukienki wieczorowe są bardzo eleganckie

Jeżeli zdarzenie na które się udajemy jest na pewno niesamowicie ważne i jednocześnie niesamowicie oficjalne, to bez wątpienia musimy obejrzeć sukienki wieczorowe. Czasami projektanci próbują tu trochę kombinować, by te stroje nie stały się takie szykowne i w pewnym sensie sztywne, nie mniej warto wspomnieć, iż tu nasza elegancja jest naprawdę rzetelnie kontrolowana i rozliczana.

Takie sukienki powinny być w stonowanych barwach, idealnie jeżeli będą dotykały do ziemi, tak aby nasze nogi w całości zostały zakryte i jedynie niewielkie rozcięcie z boku, lub z tyłu, będzie ukazywało ich nieduży fragment. Dodatkowo należy zatroszczyć się o to, by dekolt był wspaniale wyważony, nie musi zostać zabudowany, lecz także nie możemy pozwolić, żeby niejako nasze piersi wychodziły na zewnątrz. Jeżeli wybierzemy właściwy strój, to możemy być przekonane, że będziemy chwalone za własny wspaniały gust.

Koszule damskie wciąż są w modzie

koszule
Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Kiedy na co dzień pragniemy prezentować się elegancko, ale równocześnie i luźno, to z pewnością w naszej szafie muszą się pojawić koszule damskie. W białym kolorze będzie pasowała oraz na uroczyste przyjęcia i na spotkania z przyjaciółmi, szczególnie kiedy nie będziemy jej zapinać, jedynie interesująco ją przewiążemy. Możemy sobie też pozwolić na koszule kolorowe, które świetnie będą się łączyły z ciemnymi spodniami oraz spódnicami oraz jednocześnie będą sprawiały, iż nasz strój nie będzie taki monotonny.

Musimy powiedzieć, jeśli co będzie odpowiednie. Z pewnością zawsze powinnyśmy wiedzieć, jeżeli dozwolone jest eksperymentowanie z modą, jeśli mamy szansę choć troszeczkę odejść od sztywnych ram, a gdy musimy idealnie trzymać się wytycznych. Takie rozeznanie będzie sprawiało, że wszyscy będą widzieli że umiemy w właściwy sposób zadbać o swój wizerunek i właściwie zaznaczymy, jak bawić się modą.