Twój butik

Najgorętsze trendy

Skończ z nudnymi prezentami – zaskocz swoich bliskich

paralotnia
Co zrobić, gdy twój przyjaciel obchodzi urodziny, imieniny, planuje wziąć ślub lub jest jakaś inna ważna okazja, żeby to uczcić? Istnieje sporo sposobów, aby dać kumplowi do zrozumienia, że chcesz świętować jego święto i radować się wraz z nim.

Można go zaprosić do pubu – to chyba najłatwiejszy i dość tani sposób, by sprawić mu trochę radości i móc samemu przy tym oderwać się na jakiś czas od swoich kłopotów. Jednocześnie to jest, czego nie są w stanie pojąć kobiety, swego rodzaju tajemnicze porozumienie między kumplami, które tak doskonale katalizuje się w knajpie nad kuflem dobrego piwa.

Autor: Domzdrowia.pl

Jednak to nie wszystko. Cóż, także niektórzy panowie nie pragną, nie lubią albo nie mogą pić alkoholu. Nie oznacza to, że nie da się sprawić miłego prezentu gościowi w żaden inny sposób, owszem – są setki pomysłów. A w minionych sezonach złoty okres mają agencje, które oferują zorganizowanie akcji w rodzaju: setka wrażeń na godzinę, rewelacyjne przeżycie i dreszcz adrenaliny. Więc jeśli tylko nie planujesz, jak inaczej zużyć nadmiar pieniędzy, albo możesz złożyć się z innymi przyjaciółmi na tego typu podarek, warto wstąpić do tego typu przedsiębiorstwa i dowiedzieć się, co proponują. Ostatnią kwestią jest już tylko tak zaaranżować wydarzenia w taki sposób, by ofiara niczego nie podejrzewała.

samochód terenowy
Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

A pomysłów jest sporo. Bardzo fajną niespodzianką może być kurs AFF (http://prezentokracja.pl/Szkolenie_spadochronowe_AFF_1-go_stopnia/produkt.html), skrót, jaki w wolnym tłumaczeniu oznacza szbki kurs swobodnego spadania. Tyczy się to skoków ze spadochronem z dużych wysokości, jakim towarzyszy stosunkowo długi spadek – po prostu: fruniesz w dół i wiesz, że żyjesz. Porcja wrażeń, których nie da się z łatwością wyrzucić z pamięci. Innym dobrym patentem na emocjonujący prezent, który stanowi raczej wydarzenie i urozmaicenie okazji dla jubilata czy solenizanta, może być wyprawa off road (przejdź do strony), terenowy przejazd dostosowanymi do tego pojazdami, które wyglądają jak krzyżówka SUV-a z gocartem.

Całkowicie odmienna okazja, znacznie istotniejsza w życiu mężczyzny niż urodziny, jakie przecież ma każdego roku, to wieczór kawalerski (http://prezentokracja.pl/Prezent_na_wieczor_kawalerski/katalog.html). Tu też sukcesy odnosi wiele lokali i firm eventowych, które oferują ciekawe pomysły na tego typu imprezę.

Normą jest oczywiście dobra impreza przy stole pełnym trunków, panienki i donośna muzyka, ale można też zaplanować inne atrakcje. Wystarczy skontaktować się z właściwymi firmami i dojść do porozumienia w kwestii ich możliwości, własnej fantazji i kwoty.