Twój butik

Najgorętsze trendy

Który prezent wybrać znajomemu ?.

gadżet promocyjny
Sklep online oferuje gadżety na każdą okazję, między innymi prezenty dla szefa lub gadżety do samochodu.
Doskonały szef to taki, który oczekuje od innych tyle, ile oczekuje sam od siebie. Ma jasno określone cele, umie utrzymać dyscyplinę w zespole, jest empatyczny, potrafi rozładowywać konflikty, można zwrócić się do niego z każdym problemem – taki podwładny to skarb. Warto więc go docenić, kilka razy w roku, podczas specjalnych okoliczności.

prezenty dla szefa
Autor: Blomus
Źródło: Blomus

Propozycje prezentów dla niego opisane są w zakładce – prezenty dla szefa. Z wyborem odpowiedniego upominku dla podwładnego na imieniny lub urodziny może być nie lada problem. Jak bowiem obdarować osobę, która zarządza sztabem pracowników? Przede wszystkim upominek musi być elegancki. W naszej ofercie mamy np. złote spinki do koszuli czy dobrej jakości długopis z grawerem. Na Mikołaja czy pod choinkę podarować można tańszy prezent. Z reguły ma być to symboliczny prezent, który namaluje uśmiech na twarzy drugiej osoby.
Dobre wino, kosz pełen słodkości, zabawny gadżet na biurko np. drewniana tabliczka z napisem Pan Kierownik lub kulki Newtona, które pomagają rozładować stres, to jedne z niewielu podarków jakie posiadamy w naszej ofercie.Odejście menadżera z pracy, albo jego przejście na emeryturę, jednych pracowników napawa smutkiem – innych radością.Nieważne, jakie uczucia żywi się do swojego byłego menadżera, warto pożegnać go elegancko.

To dzień, w którym można, w nietuzinkowy sposób, podziękować szefowi za współpracę i zapomnieć o ewentualnych urazach. Oprócz życzeń, na przykład w formie wiersza, można podarować mu artykuł w gazecie. Stwórzcie artykuł o swoim podwładnym i dodajcie zdjęcie. Nasza firma zamieści zdjęcie waszego menadżera na okładce znanego czasopisma, a w środku umieści śmieszny artykuł.

samochód
Autor: MIKI Yoshihito
Źródło: http://www.flickr.com

Oferujemy także gadżety do samochodu. Niektóre z dodatków są humorystyczne, inne zaś użytkowe. Proponujemy antykradzieżowe blokady kierownicy w okazyjnych cenach.
Warto też zaopatrzyć się w maty montowane na siedzeniach. Mogą być grzewcze, masujące, dekoracyjne. Kolejnym gadżetem jest termometr zewnętrzny. Większość nowych samochodów, niezależnie od klasy, standardowo posiada termometr.

Jeśli komuś trafił się jednak „golas” bez tego przydatnego gadżetu, to warto brak uzupełnić. Termometr jest tani, a ostrzega przed oblodzeniem drogi. Istotne by starannie wybrać miejsce do zamontowania sensora.Następnym gadżetem jest apteczka. Choć nie ma obowiązku wożenia apteczki w samochodach osobowych, to jednak warto ją posiadać. Wtedy jesteśmy pewni, że w razie potrzeby przynajmniej opatrunki będą w zasięgu ręki. Inne Gadżety do samochodu znajdziesz tutaj.