Twój butik

Najgorętsze trendy

Tag Archive: perfumy

perfumy

Zakup kosmetyków w kompetentnej perfumerii on-line

perfumeria
Perfumy to nieodłączony dodatek dla każdej kobiety i każdego mężczyzny. Wyrazista woń perfum unosząca się przez kompletny dzień sprawia, że czujemy się znacznie lepiej, a miły zapach korzystnie oddziałuje nie wyłącznie na nas samych, lecz też na osoby, z którymi przebywamy. Powinno się wybierać perfumy dobrej jakości, bo woń takich perfum utrzymuje się przez niesłychanie długi okres – nawet przez cały dzień.

Czasami ciężko się porozumieć. Tak można podsumować relacje damsko-męskie. Dlaczego tak właśnie jest?

Pefrumy „With Love" Mohito
Faceci są z Marsa, Panie z planety Wenus, tę przecież czytelną myślą można zsumować wspólne relacje między płcią męską i damską. Nie jest ważne, w ilu kwestiach się zgadzamy, a w ilu nie potrafimy dojść do porozumienia, często pozostaje jakaś kość niezgody, jaka wymaga od nas takiego a nie innego myślenia. Skoro tak ciężko nam się porozumieć to musimy być z dwóch różnych światów.

Perfumy idealne na lato.

perfumy
Kobieta ubrana w piękny zapach to ta najbardziej – sensualna. Nie bez powodu perfumy są zatem tak istotną częścią kobiecej kosmetyczki. Dla delikatnych i romantycznych dusz powstały perfumy Calvin Klein Truth, która swoją świeżość zamknęła w minimalistycznym i luksusowym opakowaniu. Prosta, szklana, z elementami metalowymi butelka idealnie współgra z zapachem i świetnie prezentuje się na toaletce i w damskiej torebce. Za sprawą takiej formy perfumy zabrać można wszędzie ze sobą bez obaw, że flakon nie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Zapachy Versace oznaką szyku i oryginalnego gustu

markowe perfumy
Perfumy renomowanych producentów są oznaką niebagatelnym stylu i nietuzinkowej elegancji. Wysublimowane kombinacje zapachowe powinny być dobrane do pory roku, wieku, płci, charakteru, a nawet temperamentu ludzi, które je wybierają. Profesjonalnie dobrane perfumy przyczyniają się do wyśmienitego samopoczucia i dopełnienia naszego wizerunku. W lecie przeważnie wybieramy subtelne, energetyzujące, orzeźwiające wody toaletowe z akcentem woni cytrusów, trawy cytrynowej, czy cydru.

Jak facet może stać się modny? Czy jest to możliwe? Jak tego dokonać?

błyszczące pikolaki na soczystej zielonej trawie
Mawia się, że moda to coś co dotyczy kobiet, że to one cały czas o tych rzeczach myślą, a mężczyźni raczej zadowolą się byle czym. W większości może tak się to przedstawiać, lecz z pewnością to nie jest reguła, do której wszyscy się stosują. Dowodem jest coraz bardziej liczna grupa panów, którzy chcą się ubierać modnie i elegancko. By to osiągnąć należy poznać kilka reguł.

To co lubisz robić, rób często lecz z umiarem

perfumy
Zawsze powtarzano nam, że pogoń za uciechami żałośnie się kończy – kończy się nadwagą i złym stanem zdrowia. Mimo to rezygnacja z uczty zmysłów nie leży w naszej naturze w związku z czym bardziej szkodzi niż pomaga. Czy nasze życie miałoby sens bez zmysłowych doznań? Potrawy byłyby mdłe i nijakie, a węch by nie istniał. Na szczęście przyjemności istnieją, a drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Jaki z tego morał? To co sprawia Tobie przyjemność, rób często, lecz z umiarem.

Po co i jak poprawiamy sobie skórę

Cienie do powiek
Każda kobieta znalazła swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i przede wszystkim zapach. Podobno ideałem jest permanentnie kojarzyć się z tą samą perfumą i faktycznie wiele z nas przyzwyczaja się do właśnie swoich flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla wielu wyjątkowy zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie muszą o tym nie zapominać.