Twój butik

Najgorętsze trendy

Ubrania dla mężczyzny

Manekin
Nie tylko panie kochają się stroić bez względu na okazję. Garderoby panów nieraz są okazalej wyposażone niż ich partnerek. Panowie, analogicznie jak i kobiety niezmiernie o siebie dbają. Manicure, regularne zmiany uczesania u fryzjera i w klubach fitness zwieńczają perfekcyjnie dobrane do stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już projektanci męskiej mody?

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com

Tak czy inaczej istnieją i prężnie działają domy mody dla panów. Moda męska jest także pokazywana na wybiegach, choć często akurat tam prezentowane są ubiory dość ekscentryczne i niepraktyczne. Moda męska może być tematem fascynującym i ciekawym.

To zaskakujące, jednak realne. Nowe trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Powracają odważne kolory, zwłaszcza górnej części garderoby, np. kurtki męskie (więcej w tym miejscu).

Okres lata jest szczególnym momentem, w którym jest konieczność ubierania się ja najbardziej cienko. Kobiety w tym czasie zakładają sukienki i spódnice. Mężczyźni z kolei preferują krótkie spodenki. Nierzadko jednak mężczyźni nie dają się przekonać do zainwestowania w sandały i w lecie chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tutaj: www.ceneo.pl/). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla skóry i może być powodem odparzeń przy upałach. Z kolei męski ubiór elegancki nie zawsze przewiduje wariant letni.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień i zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i surrealizmu. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się subtelne kraty oraz szarości. Stroje pokazywane na modelach odbiegały od oczywistych kształtów oraz tradycyjnych proporcji.