Twój butik

Najgorętsze trendy

Klasa, wykwintność oraz urok – suknie komunijne dla każdej młodej damy.

komunia
Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy i bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka jak i jego opiekunów. Asumpcja do tego Wielkiego Dnia, to nie lada wyczyn. Im bliżej przyjęcia, tym mocniej emocje oraz zdenerwowanie biorą góre, a tok przygotowań potrafi umęczyć każdego. Uroczystość przyjęcia Komunii Świętej powiązane ze obrzędowym zrealizowaniem pociechy do uroczystości Eucharystii, tymczasem także z oprawą jaka towarzyszy zorganizowaniu uroczystości dla bliskich.

komunia
Autor: Simone Meier
Źródło: http://www.flickr.com
Eucharystia to zaczarowany okres, w którym oprócz uroczystości Eucharystii, uroczystego obiadu, wręczania darów przez gości, niejedno z dzieci ma sposobność ukazać się w gustownym odzieniu. Mali mężczyźni prezentują się w szykownych garniturach, odzwierciedlających miniaturową kopią garniturów dla panów młodych. Natomiast suknie komunijne, w jakie ustrajane są małe kobietki jest to odzwierciedlenie panien młodych. Dla każdej rodzicielki, która posiada córę to żmudny dobór – więcej informacji o sukniach komunijnych.

Oglądając informatory, oferty salonów, zauważamy rożne asortymenty sukni komunijnych, zacząwszy od standardowych do tych natchnionych najnowszymi stylami komunijnymi. W ubiegłych latach większość dziewczynek podchodząc do Komunii Św. odziana była w tzw. alby. Suknie komunijne, dzięki którym nie różniły się od siebie. Uszyte z najlepszej trwałości materiału, różnorodne, modne fasony na krótki, bądź długi rękaw, wyszyte koronką bądź w znane wzory, z precyzyjnie dopieszczonymi szczegółami, stają się

komunia
Autor: Wojciech Doganowski
Źródło: http://www.flickr.com

subtelne a także jedwabne.

Szeroki wybór powoduje często zamęt i wahanie. Przepych oraz luksus jakie biją z sukienek komunijnych, wpędza opiekunów czasami w duże skrępowanie a także koszty. W tym wyjątkowym Dniu każda młoda dama chce wyglądać niebanalnie i oryginalnie. Cudne suknie komunijne, piękna fryzura a także odpowiednie dodatki w postaci kolczyków, wianka, rękawiczek i torebki powodują, że niejedna młoda dama wygląda jak cudowna księżniczka z bajki (zobacz tutaj na ubiory-komunijne.pl). Jednakże dzieci, które przystępują do Pierwszej Komunii Świętej powinny pamiętać, iż nie wygląd, dary jak i goście tego dnia są najistotniejsze. To moment przyjęcia sakramentu Komunii Świętej po raz pierwszy w życiu.