Twój butik

Najgorętsze trendy

Jak sprawić, by skorygować własną sylwetkę za pomocą dobrze dobranych ubrań?

W oczekiwaniu na zimę
Dużo osób cierpi na mnóstwo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I choć świetnie wiemy, że najistotniejsze jest bogate wnętrze, to jednakże przykładamy ogromną wagę do swojej aparycji. Zwłaszcza, że dzisiejszy świat hołubi głównie młode i piękne osoby.

domodi.pl - moda

Wspaniała sylwetka sprawia, że jesteśmy dużo pewniejsi siebie, tak na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze ważniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeśli pokochamy siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, jakiekolwiek zdjęcie z Photoshopa w gazecie już nie zepsuje nam nastroju. Powinniśmy także wiedzieć, że możemy w prosty sposób wyrzeźbić swoją figurę właściwą garderobą. Trzeba jedynie nauczyć się kilku elementarnych reguł.

Po pierwsze, musimy posiadać świadomość swoich dobrych stron oraz niedostatków sylwetki. Te części, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu ukrywamy, natomiast zaznaczamy nasze wielkie zalety.Kupując ciuszki, zwróćmy uwagę na ich model, materiał i kolor. Na szczęście, współczesna moda przychodzi nam z pomocą. Obecnie na pokazach panuje tyle trendów, że bardzo łatwo ułożyć modną stylizację, a w razie dalszych wątpliwości, po prostu można skorzystać z oferty stylistki lub style Coacha jak http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/metamorfoza-totalna-2/|http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/filozofia/”>http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/filozofia/|http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/”>http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/|http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/metamorfoza-totalna-2/”>www.jakbycszczesliwakobieta.pl/metamorfoza-totalna-2/|http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/filozofia/”>jakbycszczesliwakobieta.pl/filozofia/|http://www.jakbycszczesliwakobieta.pl/”>www.jakbycszczesliwakobieta.pl/}.

Najczęstszym problem obu płci jest wystający brzuch. Jesteśmy w stanie go ukrywać na parę sposobów. Zawsze wybierajmy górną część w ciemniejszych kolorach. Unikajmy jakichkolwiek wzorów, które mogą przykuwać uwagę do tej części ciała. Mały brzuch u kobiet wspaniale ukryje sukienka z baskinką. Ta magiczna falbana odwróci uwagę od wszelkich wypukłości i dodatkowo podkreśli piękną talię.Jeśli posiadamy zgrabne łydki, warto je eksponować, ubierając sukienki. Fasony z szerokim dołem będą idealne dla pań o bujnych biodrach i masywnych udach. Modele retro dodatkowo cudownie podkreślają talię i nadają całej figurze kobiecego wdzięku.

Powinniśmy zwrócić wyjątkową uwagę na rodzaj tkaniny, z jakiej jest wykonane ubranie. Osoby, które borykają się z dodatkowymi kilogramami powinny zrezygnować z dzianiny, które bardzo podkreślają tuszę. Warto również stosować właściwe dodatki, które odwracają uwagę od niedostatków naszej figury.