Twój butik

Najgorętsze trendy

Sprawdź jesienne trendy dla mężczyzn

Jesienna kolekcja House
Zgodnie z propozycjami cenionych na całym świecie dyktatorów stylu można szaleć do woli. Łączymy wszystko, także wzory cętkowane, pasy, printy, a nawet kwiaty oraz malarskie desenie.
Trzeba tymczasem przyznać, że wprawa odpowiedniego dobrania ubioru do pory jesiennej wymaga istotnej wiedzy oraz sporej dawki kreatywności, wyjątkowo jeśli chodzi o modę męską. Tymczasem, już kilka sprytnych trików może sprawić, że dzięki dobraniu modnych ubrań w dużym stopniu zdobędziemy na ogładzie.

panowie na spotkaniu
Autor: Vancouver Film School
Źródło: http://www.flickr.com
To zaskakujące, ale realne. Nowe trendy z pewnością trafią w gust odważnych mężczyzn. Wracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części garderoby.

Twardzi faceci z pewnością uradują się z powrotu trendu wojskowego, a razem z nim zieleni w odcieniu khaki, płaszczów, spodni moro oraz minimalistycznych krojów kurtek. Doskonale wyglądają w połączeniu z eleganckim kardiganem czy też piękną marynarką.

Dużo panów ma ogromny dylemat, a mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Rozmaite propozycje różnią się między sobą, często diametralnie, ale mężczyźni zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania i oczekiwania klientów płci męskiej, więc mogą w tak krótkim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymagania. Klienci są zachwyceni tym, co mogą spotkać dzisiaj na rynku odzieżowym.

Jesienią niezaprzeczalnie także musimy również zainwestować pieniądze w męski golf lub sweter (zobaczysz więcej tu: Swetry i golfy męskie Puma – Ceneo.pl) i modny płaszcz. Jest to obligatoryjny element szafy każdego prawdziwego mężczyzny. Fenomenalnie nadaje się on zarówno na dni chłodniejsze, kiedy to temperatura na zewnątrz nas nie niańczy, jak i w dni cieplejsze. Ton zakupionego przez nas płaszcza powinien być wyraźnie ciemny, bez mała czarny, aczkolwiek barwy popielate w podobny sposób cieszą się sporym zainteresowaniem mężczyzn w tym sezonie. Obowiązkowo wprawdzie musimy zatroszczyć się by płaszcz posiadał właściwe wcięcia w talii, co znacznie podkreśli osobistą sylwetkę.

Nieodzownym elementem naszego dziennego ubioru są również buty. W czasie jesiennym przedstawicielom płci dominującej wyraźnie polecamy sztyblety tudzież buty męskie miejskie (http://www.ceneo.pl/Buty_meskie). Nadają one charakteru oraz stwarzają niepowtarzalny, indywidualny styl, którego na nieszczęście tak często im brakuje.