Twój butik

Najgorętsze trendy

Galanteria skórzana wspaniałym upominkiem na każdą okazję

portfel i pieniądze
Walentynki to okres kiedy zakochani poszukują podarunków dla swych partnerów. Zazwyczaj ta okazja jest świętowana przez młode osoby, celebrujące nowe zwyczaje. Tenże zwyczaj pobudzany jest przez handlarzy oczekujących wzrost zysków, luty bowiem jest czasem żniw dla zbywców wszelkiego typu drobnostek. Hurtownia galanterii skórzanej już kilka tygodni przedtem pracuje na całego. Zamówienia spływają szerokim strumieniem zaś obroty znacznie wzrastają.

Portfel
Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie mam nic przeciwko dawaniu sobie drobnych prezentów z jakiejkolwiek okazji, jednak nieco denerwuje mnie pewien przymus wywierany na konsumentach w tym okresie. Sympatycy tegoż święta nie widzą jednak niczego złego w dążeniu za modą która przynosi pozytywne emocje, nawet jeśli konieczne staje się otwarcie sakiewki – zobacz tu. Skoro tak, należy się zastanowić co ukochanemu/ukochanej podarować.
Możliwe są dwa sposoby załatwienia tematu; humorystyczny oraz praktyczny. Jeśli znamy partnera należycie długo znamy jakie posiada poczucie humoru. Dla jednego będzie to dla przykładu komiczna bielizna, dla pozostałych erotyczne czekoladki czy też inny żartobliwy gadżet. Dla mężczyzn o bardziej konserwatywnych zasadach można dobrać coś konkretnego a równocześnie wytwornego. Kobiety szukające właśnie takiego podarku winny wbić w wyszukiwarce frazę: portfele męskie skórzane, a odnajdą na pewno ciekawy prezent dla swojego drogiego mężczyzny.
Elegancki mężczyzna bowiem zwraca uwagę na szczegóły, więc przynajmniej stara się dopracować je tak, by wyglądać ładnie (lecz by nie było znać włożonej w to pracy). Niektórzy twierdzą nawet że – podobnie jak buty – takie drobiazgi jak portfele męskie skórzane dużo mówią o ich właścicielach – kliknij tutaj.

Mężczyzna
Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze dopasowany ów przedmiot wskazuje na poczucie piękna właściciela a – jeżeli jest zrealizowany na zamówienie – również o jego osobowości. Rzecz jasna dla doświadczonej damy takie dylematy jaki portfel dobrać – to bagatelka, zadanie do zrealizowania w czasie pomiędzy śniadaniem a dotarciem do pracy. Wiadomo bowiem że kolację w tymże dniu funduje mężczyzna, tak więc obowiązki kulinarne chwilowo pozostają odroczone na inną okazję. No chyba iż pichcimy we dwoje.