Twój butik

Najgorętsze trendy

Uzupełniamy szafę pierwszoklasisty

dzieci
Zmiany w strefie mody tyczą się również młodzieży. To, co nie tak dawno było by nie do przyjęcia, dzisiaj jest akceptowane. Przykładem mogą być dresy.

Dzieci, uczniowie
Autor: Helen Doron
Źródło: Helen Doron
W przeszłości był to strój jedynie służący uprawianiu sportu i na podwórko. Nie wypadało pokazywać się w nim na ulicy. Obecnie już możemy bez przeszkód wybrać się w dresie na spotkanie z kolegami albo nawet na lekcje.

Dzieci z ochotą ubierają to nadzwyczaj komfortowe ubranie. Dres eliminuje konieczność zapinania guzików, co może być atrakcyjne dla malucha czy pierwszoklasisty, które to dzieci nie za bardzo lubią tradycyjne spodnie. Jednak pamiętajmy, że do takiego stroju nie nadają się półbuty dla dzieci. Za to bez problemu można ubrać je w sportowe obuwie dla najmłodszych. Będzie wówczas wyglądało ładnie i wygodnie mu będzie gonić z na boisku.

Na wyprawy lub biwak odpowiedniejsze z kolei będą trampki i tenisówki dla dzieci. Te buty można również stosować jako obuwie zmienne. wakacyjny czas z kolei przyjdzie czas na wzucie modne sandały dla dzieci oraz przewiewnych spodenek. Bez wątpienia będzie się wspaniale w takim komfortowym stroju odkrywać nowe miejsca i penetrować te znane, (ale przecież zawsze może się coś odmienić). W takich sandałach nasze dzieciaczki bezproblemowo przekroczą niewielką rzeczułkę, będą szukać żab, kijanek albo fajnych okrągłych kamieni.

Nie tylko rozrywką jednakże młody człowiek żyje. Niekiedy trzeba odziać się trochę bardziej szykownie, przykładowo z okazji akademii szkolnej czy imienin babci, a że o takich oczywistościach jak przykładowo komunia nie będę wspominać. Tu strój musi być bardziej formalny zatem i obuwie należy odpowiednio dostosować. Na pewno wspomniane wyżej półbuty dla dzieci będą dobrym wyjściem.