Twój butik

Najgorętsze trendy

Dobry zespół weselny rozkręci nawet odrobinę sztywne towarzystwo

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku
Weselna zabawa bez należytej oprawy muzycznej byłaby jak… całus bez wąsów. Utalentowana orkiestra, a konkretnie zespół, ma nie tylko zapraszać gości do tańca, ale także organizować powszechnie znane weselne zawody. Wodzirej to więc postać, która zajmuje pośród członków poczesne miejsce.

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku
Autor: BW Photography
Źródło: BW Photography

Dzisiaj coraz powszechniej zamiast muzyki granej na żywo angażuje się didżeja, który dysponuje wielkim zestawem piosenek biesiadnych, nagranych na płytach, a poza tym potrafi odpowiednio dobrać repertuar do konkretnego towarzystwa. Kto jednak ma porównanie, świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że didżej nie ma żadnych szans w starciu nawet z kapelą muzyków amatorów. Co przesądza o tym, że członkowie takiego zespołu są postrzegani jako specjaliści? Odpowiedź na tak postawione pytanie znajdziecie poniżej.Dla ułatwienia przyjmijmy, że mówimy o 5-osobowym zespole z województwa kujawsko-pomorskiego, który dba o swój marketingowy wizerunek, śledząc stale komentarze swoich klientów na jednym z weselnych forów internetowych. Mają oni przewagę nad konkurentami, a szczególnie nad wodzirejami, ponieważ oferują oprócz sporego repertuaru, także wirtuozerską grę na firmowych instrumentach szarpanych. Kierownik zespołu, Marek, odpowiedzialny również za pertraktacje z klientami, od dzieciństwa gra na perkusji, czym na początku nieco złościł członków swojej rodziny. Ania to gitarzystka, zupełnie jak Marcin, który gra na gitarze jazzowej. Do zespołu należy także

zespół na wesele
Autor: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com

Julian, z zamiłowania i wykształcenia muzyk grający na keyboardach. Oprócz tego, z racji bycia informatykiem, zajmuje się także prowadzeniem strony internetowej i troszczy się, aby wszyscy wklepujący w internet słowa kluczowe zespół weselny oraz województwo kujawsko-pomorskie (zespol-czysta-energia.pl) zostali przekierowani na odpowiedni adres – lub skorzystali z profilu g+ zespół na wesele kujawsko-pomorskie.

Prawdziwą perłą w zespole jest Karina. Dysponuje ona słowiczym sopranem, który zawsze wzbudza zachwyt wśród zaproszonych weselników. Jej głos obejmuje kilka skal muzycznych, co znacznie ułatwia jej śpiewanie piosenek. Chociaż nie uczyła się śpiewu w średniej szkole muzycznej, to bez wątpienia ma ogromny, nieczęsto spotykany talent. Plotki o tego rodzaju muzykach błyskawicznie się rozprzestrzeniają – dzisiaj rzeczona piosenkarka łączona bywa tylko z wyrazami zespół weselny kujawsko pomorskie, a jutro kto wie, może trafi na arenę jednego z często oglądanych programów telewizyjnych i szybko stanie się gwiazdą show biznesu.