Twój butik

Najgorętsze trendy

Co pomocnego dać na 30 urodziny?

Tort urodzinowy
Oczywiście po trzydziestce człowiek w dalszym ciągu jest młodą osobą, lecz ciężko mówić tutaj o błogiej młodości. Jeżeli ktoś pomimo wejścia w trzydziestkę ciągle nie ustatkował się, trudno mówić o normalnej sytuacji. Trzydzieste urodziny to również pewnie świetna okazja do wspólnej zabawy w gronie znajomych… Zatem: jeżeli jakiś znajomy zaprosi akurat nas na urodziny, co moglibyśmy kupić? Trudno w jednoznaczny sposób powiedzieć, w końcu co jak co, lecz to autor owego tekstu zna najlepiej swojego znajomego. Poza tym, to także zależy od płci i masy innych czynników. Zatem: co kupić dla kobiety? Przecież kobiety mają pierwszeństwo, a więc przydałoby się rozpocząć od nich własną przygodę z lekturą tego artykułu. To pewnie oczywistość.

prezent na 30
Źródło: christmasstockimages.com

Niemal wszystkie panie bardzo lubią eleganckie obuwie: istnieją zawodniczki, które mają dziesiątki par butów! Cóż, panie są niezwykłe, akurat bez nich świat byłby o wiele gorszym miejscem. Pamiętajmy, że nie ma większego sensu iść do sklepu z butami i zakupić przykładowo buty do biegania. Bardziej wskazanym rozwiązaniem jest to by sprawić trzydziestolatce jakiś bon. A więc będzie miała okazję wykorzystać sprezentowany kupon na to obuwie, które naprawdę bardzo się jej podoba! Trzeba także wspomnieć, że fajny prezent na 30 to przykładowo kosmetyk.

Apel – bez żartowania, a więc najzupełniej odpadają preparaty przeciwzmarszczkowe! Ostatnio kobieta, która uwielbia słodycze dostała od znajomego niesamowite łakocie – belgijskie. Belgia to taki kraj, który na całym świecie słynie z wytwarzania smakowitych czekolad, a więc jeśli zakupimy nawet losowe słodycze, tak czy siak 30-latka będzie bardzo zadowolona. Zakładając, że jest miłośniczką dobrych czekolad. A wbrew pozorom to nie wszyscy na świecie oddaliby niemalże własne życie za coś słodkiego. Zapewne są w mniejszości, ale uważajmy.Facetom można sprezentować dobrą whisky – któż nie uwielbia co pewien czas wypić powiedzmy szkockiego whisky? Sami bardzo dobrze pewnie znamy mężczyznę, która zaprasza nas na swoje przyjęcie urodzinowe, a więc nie powinniśmy miewać kłopotu z tym, aby dowiedzieć się czy jest miłośnikiem alkoholu. Może jest abstynentem? Nie palnijmy gafy!